Другий на Кропивниччині та 61 у мережі: запрацював сайт Район.Знам'янка

15 Травня 2024, 14:25
Наталія Пахайчук та Надія Коленченко 2320
Наталія Пахайчук та Надія Коленченко

У національній мережі гіперлокальних медіа Район.in.ua розпочало роботу нове видання на Кропивниччині – сайт Район.Знам'янка

Офіційний старт нового медіа – 15 травня. Про це повідомили у медіахолдингу CID Media Group.

Сайт буде висвітлювати життя міста Знам'янка та Знам'янщини – колишнього Знам'янського району, що нині охоплює Знам’янську, Дмитрівську та Суботську громади.

Очолює видання Район.Знам'янка головна редакторка Надія Коленченко. Журналістка каже, що разом з колегами давно хотіли приєднатися до мережі Район.in.ua.

«Уже кілька років колектив редакції «Знам’янські вісті» хотів стати своїми у великій родині мережі сайтів «Району». Щоб поряд з логотипом був напис «Знам’янка». Ми разом з менторками подолали цей шлях, тож дякуємо Наталії Пахайчук та Ірині Воротній», – каже медійниця.

Вона також звертається й до аудиторії.

«Знам’янчани вже сьогодні отримують можливість також стати рідними у великій родині. Ми разом! Це підтримує, надихає, додає сил і бажання робити якісний контент, оперативно подавати важливі новини та бути корисними знам’янчанам. Сайт Район.Знам'янка – це висока планка, ми будемо працювати над тим, щоб зробити його номером один на Знам'янщині. Сьогодні дуже затребувана достовірна та перевірена інформація. Наші читачі – ті, хто цінує правду, є активними мешканцями регіону, кому важливе сьогодення і майбутнє. Тож усіх запрошуємо підписатися на фейсбук-сторінку Район.Знам'янка», – запрошує Надія Коленченко.

Команда буде вдячна за зворотний зв'язок щодо тем і пріоритетних напрямків, проблемних питань і новин. Окрім оперативної інформації, планують розміщувати й розповіді про людей краю, волонтерів, військових, переселенців. Працюватимуть над тим, щоб надавати коментарі експертів, консультації фахівців з питань, які хвилюють читачів.

Сайт Район.Знам'янка став 61 виданням у мережі та другим «Районом» на Кропивниччині.

«Раді підсилити нашу команду колективом зі Знам'янки. Для нас дуже відповідально відкривати кожен новий «Район» та одночасно це й велика подія для редакції. Ми вчимося у досвідчених колег з Кропивниччини та радо ділимося знаннями самі. Упевнена, що ця синергія працюватиме на розвиток мережі «Районів» та Знам'янщини», – зазначила керівниця інноваційних проєктів CID Media Group Наталія Пахайчук.

Довідково: національна мережа Район.in.ua функціонує у складі медіахолдингу CID Media Group. Під брендом «Районів» працює 61 видання.

На Волині це – Район.Луцьк, Район.Рожище, Район.Ковель, Район.Ківерці, Район.Любомль, Район.Шацьк, Район.Горохів, Район.Володимир, Район.Іваничі, Район.Маневичі, Район.Камінь-Каширський, Район.Локачі, Район.Любешів, Район.Ратне, Район.Стара Вижівка та Район.Турійськ.

У Рівненській області діє вісім сайтів: Район.Острог, Район.Сарни, Район.Дубно, Район.Рівне, Район.Вараш, Район.Корець, Район.Демидівка та Район.Гоща.

На теренах Закарпаття працюють: Район.Свалява, Район.Ужгород, Район.Мукачево, Район.Тячів, Район.Рахів, Район.Берегове та Район.Хуст.

На Львівщині діє Район.Моршин та Район.Буськ. 

У Херсонській області працюють: Район.Херсон, Район.Берислав, Район.Каховка, Район.Генічеськ та Район.Скадовськ.

На Миколаївщині – Район.Баштанка, Район.Буг, Район.Вознесенськ та Район.Миколаїв.

У Одеській області – Район.Березівка, Район.Білгород, Район.Болград, Район.Ізмаїл, Район.Одеса, Район.Подільськ та Район.Роздільна.

Також у мережі Район.in.ua функціонують тематичні проєкти: Район.Медицина, Район.Історія, Район.Культура, Спорт на Районі, Район.Закордон, Бізнес.Район, Еко.Район, Район.Життя та Район.Освіта.

На Кропивниччині працюють видання Район.Олександрівка та Район.Знам'янка.

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024